29 Ocak 2011 Cumartesi

İnternetten Ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea Sms Mesaj Gönderme

İnternetten ücretsiz Turkcell, Vodafone, Avea sms mesaj gönder

Ücretsiz SMS Gönderme Sitesi - 100/100 Sağlamdır
Ücretsiz WEB SMS

  
Mobil Teknoloji, İnternet ve İletişim, by teknoloji.

İnternette dolaşırken yalan olduğuna inandığım bir efsanenin gerçek olduğunu gördüm. O efsaneyi her aradığımda karşıma iğrenç pop-up’lar, berbat trojnlar, tiksinç web siteleri çıkıyordu. Bahsettiğim şey internetten sms mesaj göndermek.
Bu efsane sms gönderme sitesinin tüm hatlar için kullanabilirsiniz. Turkcell hatlarda 1 dakika içerisinde mesaj karşı tarafa ulaştığına şahit oldum. Vodafone ve Avea hatlarda bu süre bazen gecikebiliyor.
Yapmanız gereken tek şey web sayfasına girip Nikinizi, Ülke ve şehir kodu ile birlikte mesajın gönderileceği telefon numarasını, mesajınızı yazmak. Ülke ve şehir kodunu girerken 00905377353400 şeklinde bitişik halde ve ülke, şehir kodu ile birlikte giriş yapmayı unutmayın. SMS göndermek için burayı tıklayın…
Daha iyi ve benzer siteler buldukça buraya ekliyorum. Şu anda daha iyi bir ücretsiz mesaj servisi buldum. Siteye girip ülke seçiyorsunu ve 5377353407 şeklinde telefon numarasını yazıyorsunuz. Mesajlarınızda şu Türkçe karakterleri kullanırsanız problem olabiliyor : “ıİşŞĞğöÖüÜ”. Bir problemde mesaj başlığı yazamıyor olmanız. Yani isminizi mesaj içerisinde “ben (Adınız,Soyadınız) netten yaziyorum” gibi belirtmelisiniz.. Mesajların çok hızlı ulaştığını gördüm.

 Bu siteye uye oluyorsunuz ve her gun krediniz kadar ücretsiz mesaj gonderebiliyorsunuz. Anında mesajlar ulaşıyor ve sistem çok güzel buraya tıklayıp kolayca kayıt olun. Sistem Türkçe ve kullanım zorluğu çekmeyeceğinizi düşünüyorum.En iyi ücretsiz sms servisi olabilir.
Bu servisle önce hediye kredilerinizle mesaj gönderebilirsiniz. Sonra her gün saat 18:00 ve 19:00 arası ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Dilerseniz bir arkadaşınıza siteden  ”Kredi Kazanın” başlığındaki size kredi kazandıracak linki göndererek üye yapabilirsiniz. Ya da 5lira gibi bir fiyata tam 30 gün mesaj gönderebilirsiniz.
Bu ücretsiz servisler Türk kullanıcıların sürekli manitalarıyla, kandil mesajlarıyla ve akrabalarıyla aktif oluşlarından dolayı kısa sürede Türkiyeye servislerini kapatmaları yinede muhtemeldir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder